PRESCRIBE

Automatyczny papier firmowy lub inne elementy ozdobne dokumentów

Jak często zdarza Ci się sytuacja w której zabrakło papieru firmowego? O ile profesjonalniej wyglądałyby Twoje dokumenty gdyby papier ten mógł być personalizowany pod Twoje potrzeby? Korzystając z języka opisu strony PRESCRIBE już nigdy nie będziesz miał takich dylematów.

…PRESCRIBE zapewnia natychmiastowy dostęp do papieru firmowego oraz wielu rozwiązań druku schematów graficznych na Twoich dokumentach.

Papier firmowy to nie wszystko. Dzięki językowi PRESCRIBE można tworzyć dodatkowe elementy graficzne, które będą automatycznie nadrukowane na zleconych dokumentach. Możliwości są nieskończone. Koperty z logotypem firmy? Faktury z najnowszą ofertą firmy? Kartki okolicznościowe? Wszystko dostępne od ręki, w każdej chwili oraz w ilości jaką konkretnie potrzebujesz.

UŁATW
SOBIE
PRACĘ
Poznaj prawdziwą moc Inteligentnego Systemu OCR. Odczytywanie, katalogowanie i rozpoznawanie metadanych to tylko przykładowe możliwości.
JAK TO DZIAŁA?

Tworzymy makro wykorzystując język opisu strony PRESCRIBE. Tworzymy profil wirtualnej drukarki, która zawiera wybrany schemat. Od tej chwili, za każdym razem zlecając druk przez daną wirtualną drukarkę, do naszego dokumentu zostaną automatycznie dodane elementy papieru firmowego. Oprogramowanie automatycznie również dopasuje formatowanie naszego tekstu do zapisanego schematu.

NAJWIĘKSZE ZALETY
JĘZYKA OPISU STRONY PRESCRIBE

OSZCZĘDZAJ – Nie musisz już zlecać personalizowanych dokumentów w drukarni oraz szacować zapotrzebowania. Dzięki PRESCRIBE, masz ich dokładnie tyle ile potrzebujesz.

PERSONALIZACJA – Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia i pomysłowość. Dzięki PRESCRIBE można tworzyć schematy i makra dowolnych dokumentów.

WIELE SYSTEMÓW – PRESCRIBE działa niezależnie od systemu operacyjnego Twojego komputera. Makro jest przypisane do ustalonej wcześniej drukarki wirtualnej.

UŁATWIENIA – Nie musisz już ładować specjalnego  papieru z nadrukiem przez puszczeniem druku. Nadruk robi się automatycznie wraz z Twoim dokumentem.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.