INTELIGENTNY OCR

Czy wiesz jak wiele procesów WorkFlow w swojej organizacji jesteś w stanie usprawnić dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu OCR. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom, które jesteśmy w stanie przygotować pod Twoje potrzeby, OCR może rozwiązać wiele Twoich problemów oraz zaoszczędzić czas Twoich pracowników.

…Inteligenty OCR pomaga z powtarzalnymi procesami w wielu dziedzinach funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Zastanów się ile procesów musisz wykonywać, które są związane z dokumentami. Rozpoznawanie kodów kreskowych, wprowadzanie tych samych danych do systemu czy dystrybucja dokumentów po firmie. Ile niepotrzebnego czasu marnujesz na nieustanne powielanie tych samych czynności.

Skontaktuj się z nami by przekonać się jak inteligentny OCR wyposażony w rozpoznawanie kodów kreskowych, OCR strefowy czy analizę metadanych może usprawnić Twoją pracę.

POZNAJ
ROZWIĄZANIE
DLA SZKOLNICTWA
Czy wiesz, że inteligentny OCR wraz z dedykowaną aplikacją, może rozwiązać wiele problemów pojawiających się w szkołach i uczelniach każdego dnia? Sprawdź jak nasze rozwiązania mogą ułatwić pracę. 
JAK TO DZIAŁA?

Przykładem zastosowania może być dział księgowości. Załóżmy, że firma otrzymuje wiele faktur od powtarzających się dostawców. Pakiet dokumentów zostaje zeskanowany i trafia na serwer z zainstalowanym Inteligentnym OCR (1). System w pierwszej kolejności sprawdza czy zeskanowany dokument jest fakturą, wykorzystując zdefiniowane wcześniej słowa kluczowe oraz strefowy OCR (2). Tym samym sposobem sprawdza i definiuje dostawcę faktury (3), oraz analizuje tabele z podanymi wartościami (4). Wszystkie dane zostają przeanalizowane (5) oraz wprowadzone przez Inteligentny OCR do programu księgowego (6). Użytkownik końcowy nie musi więc poświęcać cennego czasu na ręczne wpisywanie do systemu powtarzających się faktur.

Niezależnie od faktur ten sam system może rozpoznawać inne dokumenty. Jeśli skan zawiera w górnej części słowo REKLAMACJA, to dany dokument może zostać automatycznie wysłany jako załącznik e-mailem do działu reklamacji, a w tytule maila może być automatycznie wpisany indywidualny numer sprawy oraz rozpoznana na skanie nazwa firmy składającej reklamację. W przypadku wykrycia słowa UMOWA skan może zostać zarchiwizowany na serwerze w odpowiednim folderze z automatycznym opisem w nazwie pliku, który pomoże w jego łatwym znalezieniu lub sortowaniu np. nazwa pliku może zawierać numer umowy oraz nazwę kontrahenta z którym została podpisana. Możliwości są nieskończone.

Oczywiście nie jest to jedyne zastosowanie systemu Inteligentnego OCR. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami by wspólnie usprawnić obieg dokumentów w firmie, konkretnie sprecyzowany pod potrzeby Państwa działalności.

NAJWIĘKSZE ZALETY
INTELIGENTNEGO OCR

APLIKACJE SERWEROWE – Pozwalają na wykorzystanie funkcji inteligentnego OCR nawet w oparciu o urządzenia innych producentów.

PERSONALIZACJA – System Inteligentnego OCR jest bardzo elastyczny i ma wiele możliwości kustomizacji. Można go więc spersonalizować pod indywidualne potrzeby obiegu dokumentów przedsiębiorstwa.

KODY KRESKOWE – Inteligentny OCR rozpoznaje nie tylko tekst. Mogą to być kody kreskowe, kody QR czy etykiety dostawy.

UŁATWIENIA – Zadaniem Inteligentnego OCR jest ułatwianie pracy przez analizę powtarzających się elementów w obiegu dokumentów.

WIELE SYSTEMÓW – System Inteligentnego OCR może działać w oparciu o różne silniki i systemy stosowane na całym świecie, takie jak: Kyocera Scanner Vision, Drivve | Image czy Autostore.

BEZPIECZEŃSTWO – Każdy zeskanowany do systemu dokument może mieć przypisane prawa do jego przetwarzania i odczytywania dla konkretnego działu, grupy czy indywidualnych pracowników.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb.