POZNAJ MNOGOŚĆ
URZĄDZEŃ KYOCERA
KYOCERA w swojej ofercie posiada urządzenia, które można dopasować do każdego miejsca pracy. Poznaj najpopularniejsze modele i skontaktuj się z nami by wybrać idealny model dla siebie i Twojej organizacji
MONO A4

prędkość do 60 stron na minutę, wydruk poufny, najniższe koszty wydruku w swojej klasie

MONO MULTI A4

prędkość do 60 stron na minutę, duplex, najniższe koszty wydruku w swojej klasie

MONO MULTI A3

prędkość do 80 stron na minutę, duplex, najniższe koszty wydruku w swojej klasie

COLOR A4

prędkość do 40 stron na minutę, duplex, najniższe koszty wydruku w swojej klasie

COLOR MULTI A4

prędkość do 40 stron na minutę, skanowanie i kopiowanie dwustronne, najniższe TCO

COLOR MULTI A3

prędkość do 75 stron na minutę, drukowanie sieciowe PCL, najniższe koszty wydruku w swojej klasie

„Szanuj Świętość i Kochaj Ludzi.”

Zachowaj ducha do sprawiedliwej i honorowej pracy, szanując ludzi, naszą pracę, naszą firmę i naszą globalną społeczność.
Międzynarodowe motto Kyocera

Od początku działalności firmy ANMIT, stawialiśmy największy nacisk na współpracę z producentem o mocnej i stabilnej pozycji na rynku. Kolejnym elementem wyboru głównego partnera były produkty, które wyróżniają spośród konkurencji, takie kluczowe elementy, jak najniższe koszty eksploatacji, znacznie większa trwałość od produktów innych marek oraz pełne wsparcie techniczne w części zamienne przez wiele lat po zakończeniu produkcji danych modeli.

Z tego względu w 1989r. firma ANMIT rozpoczęła współpracę jako autoryzowany serwis i przedstawiciel obecnie marki KYOCERA Document Solutions, która trwa nieprzerwanie po dziś dzień.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących w świecie liderów branży przetwarzania dokumentów. W ofercie firmy znajdują się: Drukarki, Urządzenia wielofunkcyjne, części, materiały eksploatacyjne i wydajne rozwiązania biurowe.

Do produkcji unikalnych i innowacyjnych na rynku produktów z m.in. efektywnymi kontrolerami druku, wykorzystywane są komponenty o długiej żywotności, co w rezultacie zapewnia najniższe całkowite koszty posiadania (ang. TCO) i wysoką efektywność w każdym miejscu pracy.

Od Marca 2015, w KYOCERA Document Solutions pracuje 16,142 osób na całym świecie.  Pod koniec roku fiskalnego 31 marzec, 2015 obrót wyniósł 2,6 miliarda euro. KYOCERA Document Solutions jest jednym z wielu przedsiębiorstw należących do KYOCERA Corporation – wiodącego producenta nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długofalowa strategia wzrostu KYOCERA Corporation skierowana jest na realizację przedsięwzięć wspomagających telekomunikację i przetwarzanie informacji, ochronę środowiska i jakość życia.

 • Urządzenia z polskiej dystrybucji
 • Polska gwarancja, którą można wykorzystać w każdym autoryzowanym punkcie
 • Interfejs w języku polskim
 • Polski serwis i obsługa posprzedażowa
 • Profesjonalne doradztwo
 • Możliwość dzierżawy sprzętu
 • Czas reakcji nawet w ciągu 30 minut
 • Doświadczenie zbierane przez 3 dekady
 • Kontakt przez e-mail, telefon i bezpośrednio u klienta
 • Wsparcie i monitoring mobilny
 • Jakość gwarantowana przez autoryzację producenta
 • Tonery w cenie umowy
 • Częsci w cenie umowy
 • Serwis w cenie umowy
 • Zdalne wsparcie
 • Maszyny zastępcze
 • Umowy od 3 do 120 miesięcy

ILE MIESIĘCZNIE DRUKUJESZ?

Miejsce wykorzystania: Nieduże firma, biuro lub sekretariat

Ilość użytkowników: od 1 do 10 osób

Proponowane urządzenie:
Kyocera ECOSYS M2040dn

Przykład zastosowania: Niemalże każda firma wykorzystuje do swojej działalności drukarkę, kopiarkę i skaner. Oprócz drukowania i kopiowania dokumentów tj. faktury, oferty czy dokumenty magazynowe w dobie internetu i korespondencji za pomocą e-maili, bardzo często potrzebna jest możliwość przetwarzania papierowych dokumentów na postać cyfrową za pomocą skanera z automatycznym podajnikiem. Takie firmy ze względu na brak zatrudnionego na stałe informatyka lub duże koszt osoby dochodzącej i świadczącej usługi informatyczne potrzebują prostego, łatwego w użytkowaniu i konfiguracji urządzenia wielofunkcyjnego.

Najczęstszy wybór klientów: ze względu na powyższe oczekiwania najczęściej wybieranym rozwiązaniem dla niedużego biura w którym pracuje do 10 osób są oszczędne w eksploatacji urządzenia KYOCERA ECOSYS M2040dn. Model ten może drukować z dowolnego komputera podłączonego do sieci a zeskanowane dokumenty mogą być wysyłane na wskazany adres e-mail w postaci pliku PDF. Wydajne skanowanie zapewnia unikalny w tej klasie urządzeń automatyczny dwustronny podajnik dokumentów DualScan skanujący kartki z obu stron na raz za jednym przebiegiem kartki. Bardzo prosta instalacja uniwersalnego sterownika KX powoduje, że nie jest potrzebna duża wiedza informatyczna do instalacji urządzenia. Ponadto każda firma minimalizuje koszty prowadzenia swojej działalności i tu również Kyocera M2040dn może być idealnym sprzymierzeńcem dzięki podzespołom i ceramicznemu bębnowi na 100 000 wydruków oraz tonerowi na 7 200 stron jest najtańsza w eksploatacji porównując do konkurencji – TCO.

Urządzenie występuje również w wersji z faxem jako model Kyocera ECOSYS M2540dn.

Miejsce wykorzystania: Firma, biuro lub sekretariat

Ilość użytkowników: od 5 do 30 osób

Proponowane urządzenie:
Kyocera ECOSYS M3145dn lub M3655idn

Przykład zastosowania: Klienci wykorzystujący urządzenie wielofunkcyjne w codziennej pracy do drukowania większych ilości dokumentów i z tego względu oczekujących najniższych kosztów eksploatacji oraz dużej wytrzymałości urządzenia. Dodatkowo w przypadku większej grupy użytkowników również rosną wymagania w zakresie wydajnych funkcji skanowania i prostoty obsługi, którą zapewnia duży dotykowy wyświetlacz LCD. Równie istotne staje się zarządzanie użytkownikami i możliwość monitorowania ilości wykonywanych wydruków i kopii przy wykorzystaniu kodów PINu lub kart zbliżeniowych.

Najczęstszy wybór klientów: ze względu na powyższe oczekiwania najczęściej wybieranym urządzeniem dla średniej grupy użytkowników jest KYOCERA z serii ECOSYS M3145dn i M3655idn. Model ten może drukować z dowolnego komputera podłączonego do sieci a zeskanowane dokumenty mogą być wysyłane na wskazany adres e-mail w postaci pliku PDF. Często wykorzystywana funkcja wydruku poufnego pozwala na drukowanie ważnych dokumentów np. księgowych dopiero w momencie podejścia do urządzenia i wpisaniu swojego kodu PINu. Bardzo prosta instalacja uniwersalnego sterownika KX <może też link do wyjaśnienia> na dużej ilości komputerów ułatwia fakt, że jeden sterownik obsługuje wszystkie wersje systemów Windows oraz wszystkie drukarki Kyocera – nawet te sprzed kilkunastu lat. Przy takiej ilości wydruków bardzo istotne są wydajne podzespoły wraz z bębnem na 300 000 lub 500 000 stron oraz dużej pojemności tonery, dzięki którym koszty eksploatacji urządzeń Kyocera w porównaniu do konkurencji są najniższe.

Urządzenie występuje również w wersji:
Czarno-białej formatu A3 – Kyocera ECOSYS M4125idn;
Kolorowej A4– Kyocera ECOSYS M6230cidn;
Kolorowej A3 – Kyocera ECOSYS M8124cidn

Miejsce wykorzystania: Firma, szkoła, urząd, biuro

Ilość użytkowników: do 70 osób

Proponowane urządzenie:
Kyocera TASKalfa 3212i

Przykład zastosowania: W przypadku większej grupy użytkowników niezbędne jest wytrzymałe urządzenie o wszechstronnych możliwościach oraz prostej i intuicyjnej obsłudze. Ponadto wykonywanie kilku tysięcy stron kopii i wydruków miesięcznie powoduje, że wybór trwałego i taniego w eksploatacji urządzenia może przyczynić się do oszczędności nawet na poziomie kilku tysięcy złotych w skali roku. W kwestii oszczędności pomocne mogą być kody użytkowników lub karty zbliżeniowe , dzięki którym można monitorować ilości wykonywanych kopii, ułatwić pracę, ale również zwiększyć bezpieczeństwo drukowanych dokumentów.

Najczęstszy wybór klientów:
Powyższe wymagania najlepiej spełniają urządzenia Kyocera z serii TASKalfa a najczęściej wybieranym modelem przez Klientów ze względu na bardzo atrakcyjną cenę zakupu i dzierżawy jest model KYOCERA TASKalfa 3212i. Wytrzymałość i bezkonkurencyjnie najniższe koszty eksploatacji zapewniają podzespoły wraz z ceramicznym bębnem na 600 000 stron. Od urządzeń w tej grupie oczekuje się dodatkowych funkcjonalności usprawniających pracę. np. urządzenia zainstalowane w biurach wraz z dodatkowym oprogramowaniem są wykorzystywane w procesie obiegu dokumentów, a skanowanie z funkcją OCR pozwala na łatwą edycję zeskanowanych dokumentów formacie .doc lub przeszukiwać pliki .pdf. W przypadku szkół i uczelni dodatkowa aplikacja Teaching Assistant pozwala na szybkie generowanie i automatyczne sprawdzanie testów i ankiet przez urządzenie.

Urządzenie występuje również w wersji:
Kolorowej – Kyocera TASKalfa 2553ci oraz 3253ci

Miejsce wykorzystania: Firma, szkoła, urząd, biuro

Ilość użytkowników: od 20 do ponad 100 osób

Proponowane urządzenie:
Kyocera TASKalfa 4012i

Przykład zastosowania: W przypadku dużej grupy użytkowników i wykonywania kilkudziesięciu tysięcy wydruków miesięcznie niezbędny jest wybór bardzo wytrzymałych urządzeń o najniższych możliwych kosztach eksploatacji. Kontrola ilości wykonywanych wydruków może być zrealizowana za pomocą kodów użytkowników lub kart zbliżeniowych, również można zwiększyć bezpieczeństwo drukowanych dokumentów poprzez dodatkowe metody szyfrowania i funkcję wydruku poufnego. W przypadku większej ilości kserokopiarek i drukarek wymagane jest zdalne zarządzanie urządzeniami, integracja z Active Directory oraz w razie awarii lub zajętości jednego urządzenia możliwość skorzystania z dowolnego innego podłączonego do sieci – dzięki funkcji wydruku podążającego.

Najczęstszy wybór klientów: Powyższe wymagania najlepiej spełniają urządzenia Kyocera z serii TASKalfa a najczęściej wybieranym modelem przez Klientów w tej grupie ze względu na najniższe koszty eksploatacji jest model KYOCERA TASKalfa 4012i. Wytrzymałość i bezkonkurencyjnie najniższe koszty eksploatacji zapewniają podzespoły wraz z ceramicznym bębnem na 600 000 stron. Ze względu na nieograniczoną możliwość wykorzystania urządzeń Kyocera z serii TASKalfa w procesie obiegu dokumentów kluczowe jest rozwiązanie pojawiających się problemów i dopasowanie odpowiedniego oprogramowania z rodziny anmitSaver, anmitComfort lub anmitSecurity. W całym procesie analizy, wdrożenia i kontroli działania systemów uczestniczą nasi serwisanci i informatycy optymalizując działanie maszyn oraz oprogramowania.

Urządzenie występuje również w wersji:
Kolorowej – Kyocera TASKalfa 4053ci

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.