HyPAS

Hybrydowy system do wykorzystania aplikacji

HyPAS to innowacyjna platforma, która w pełni uwalnia potencjał i możliwości urządzeń marki KYOCERA serii TASKalfa oraz mniejszych modeli zawierających w symbolu urządzenia „i” (np. TASKalfa 3252ci, M3040idn itp.). Wyposażone w mocniejszy procesor oraz duży kolorowy dotykowy wyświetlacz LCD urządzenia wielofunkcyjne, mają możliwość obsługi dedykowanych aplikacji, których celem jest ułatwienie pracy – zarówno użytkownikom jak i administratorom parku maszynowego w firmie.

…HyPAS to hybrydowy system, który pozwala na uwolnienie pełnego potencjału urządzenia.

Dzięki temu praca będzie efektywniejsza, mniej stresująca, a pełna kontrola pozwoli na redukcję kosztów i poprawę bezpieczeństwa obiegu dokumentów w Twojej firmie.

Platforma HyPAS działa w oparciu o uniwersalny język programowania pozwalający na instalację dodatkowych funkcjonalności na 3 płaszczyznach:
Sprzętowa – Embeded instalowanych bezpośrednio w urządzeniu i rozszerzającego jego możliwości. Zaletą tego rozwiązania jest szybkość działania, bardzo otwarte licencje oraz prostota obsługi.

Softwareowa – gdzie dodatkowe funkcjonalności realizowane są poprzez współdziałanie standardowo skonfigurowanego urządzenia z zainstalowanym oprogramowaniem na serwerze lub komputerze użytkownika.

Sprzętowo-Softwareowa – w której część działań wykonywanych jest już w urządzeniu z wykorzystaniem wewnętrznego procesora i systemu HyPAS a pozostałe czynności wymagające wydajniejszych zasobów sprzętowych realizuje aplikacja serwerowa. Pozwala to na realizację najbardziej zaawansowanych procesów obiegu dokumentów WorkFlow.
Wszystko po to, by Twoja praca odbywała się bez zakłóceń i zbędnych przeszkód.

Aplikacje dostępne na system HyPAS skierowane są do każdego segmentu obiegu dokumentów w organizacji takich jak: redukcja kosztów, dystrybucja dokumentów, bezpieczeństwo, ułatwianie obsługi, rozwiązania mobilne i dane w chmurze, zarządzanie wynikami i raportowanie czy zarządzanie urządzeniami w sieci.

System HyPAS jest standardowo zainstalowany na wszystkich urządzeniach marki KYOCERA z zawierającym w nazwie modelu „i” oraz nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych, ani odnawialnych licencji czy miesięcznych subskrypcji.

JAK TO DZIAŁA?

System HyPAS jest systemem hybrydowym, co oznacza, że pozwala na implementowanie aplikacji na 3 płaszczyznach. Pierwszą są aplikacje instalowane bezpośrednio na urządzeniu drukującym, ułatwiające jego obsługę z obsługą bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia. Inaczej można je nazwać aplikacjami embedded (1). Drugim rodzajem są aplikacje, których funkcjonalność jest zintegrowana bezpośrednio z serwerem w organizacji (2). Trzeca płaszczyzna łączy dwie poprzednie. Dzięki temu system HyPAS potrafi przekazywać część działań serwerowi, który może wykorzystać większą moc obliczeniową. Dzięki temu nie blokujemy urządzenia i przyspieszamy działanie żądanych funkcji (3).

NAJWIĘKSZE ZALETY
SYSTEMU HyPAS

BEZ KOMPUTERA – Do obsługi aplikacji w systemie HyPAS nie jest wymagany komputer. Aplikacje są instalowane i obsługiwane bezpośrednio na urządzeniu drukującym (tzw. embeded), a sam system HyPAS jest preinstalowany w każdym urządzeniu Kyocera zawierającym w nazwie modelu „i”.

Z SERWEREM – Bardziej zaawansowane aplikacje spełniające szereg złożonych funkcji instalowane są na komputerze użytkownika lub serwerze. W połączeniu z urządzeniem mogą realizować np. zaawansowane funkcje obiegu dokumentów łącznie z integracją z programem księgowym lub np. systemem ERP klienta.

BEZ OPŁAT – Licencja systemu HyPAS, jest przypisana do urządzenia i nie wymaga dodatkowych opłat, subskrypcji czy odnawialnych licencji.

MOŻLIWOŚCI – HyPAS jest bardzo elastycznym narzędziem, dzięki czemu aplikacje można dopasować pod każdy rodzaj funkcjonowania organizacji.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb.