DZIERŻAWA URZĄDZEŃ
BEZKOMPROMISOWO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE
Święty spokój i najniższe koszty posiadania urządzeń kopiująco-drukujących. Połączenie wygodnego użytkowania urządzeń drukujących i skanujących z komfortem i wygodą jaką zapewnia dzierżawa. To wszystko bez konieczności angażowania własnego kapitału na ich zakup.
W ramach dzierżawy zapewniamy:
Najniższy koszt
Urządzenia Kyocera zapewniają najniższy koszt kopii
Tonery
Koniec toneru? Gwarantujemy szybką dostawę
Urządzenie zastępcze
W przypadku awarii zostanie Państwu zapewnione urządzenie zastępcze
Naprawy
Wszystkie naprawy, wymiana części i przeglądy serwisowe są po naszej stronie
Materiały
Po Twojej stronie jest tylko papier. Zapewniamy wszelkie inne materiały eksploatacyjne
Szybkość
Nasz serwis reaguje na zgłoszenie w maksymalnie 24 godziny
W ramach dzierżawy zapewniamy:
Aktualizacje
Wprowadzamy na bieżąco wszystkie aktualizacje i modyfikacje sugerowane przez producenta
Atrakcyjne ceny
ZZ
Gwarancja
Najnowsze urządzenia
Indywidualne
podejście
Wiemy, że każda firma i działalność jest inna. Nieważne czy pracujesz w rozbudowanej korporacji czy lokalnej firmie, nasz przeszkolony personel zawsze dobierze najlepsze rozwiązanie dopasowane tylko i wyłącznie do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Przekonaj się osobiście jak dużo możesz oszczędzić sobie i swoim pracownikom.

Całkowite koszty posiadania i użytkowania urządzenia wielofunkcyjnego (TCO) to koszt zakupu urządzenia, koszt tonerów, serwisu, materiałów eksploatacyjnych, czas i praca informatyka konfigurującego maszynę a nawet koszt jej przestoju w trakcie oczekiwania na naprawę.


Dzierżawa profesjonalnych urządzeń drukujących zapewnia przede wszystkim wydajne urządzenie i opcjonalnie dodatkowe oprogramowanie, ale przede wszystkim przewidywalne i niskie koszty TCO – całkowite koszty posiadania i eksploatacji.

30%
Drukuj taniej o 30% dzięki MDS
Porównanie całkowitych kosztów użytkowania przez 5 lat urządzenia formatu A3 30 str./min. i wykonywaniu 10 000 wydruków miesięcznie

PRZYKŁAD 1: Zakup urządzenia innej marki, tonerów, części, serwisu…
minimum 38 328 zł netto


PRZYKŁAD 2: Zakup urządzenia z ceramicznymi bębnami KYOCERA, samodzielny zakup tonerów, części i serwisu
26 824 zł netto

PRZYKŁAD 3: Zakup urządzenia z ceramicznymi bębnami KYOCERA + Umowa Pełnego Serwisu
23 281 zł netto

PRZYKŁAD 4: Dzierżawa urządzenia
18 652 zł netto

Przykład 1
0%
Przykład 2
0%
Przykład 3
0%
Przykład 4
0%
Skontaktuj się z nami.
Napisz do nas, a nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie i pomoże dobrać rozwiązanie najlepiej opowiadające Państwa wymaganiom.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów firmy Anmit s.c. poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z firmą Anmit s.c. Administratorem danych osobowych jest Anmit s.c. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Szarotki 3.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w powyższym formularzu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.