Sterownik KX

Każdy administrator sieci i informatyk wie, jakim problemem są sterowniki do urządzeń. Wystarczy, że w organizacji zmieni się jeden element by lawinowo pojawiły się komplikacje. Nowy system operacyjny, nowe komputery, nowy park maszynowy – przykładów jest wiele.

…Jeden sterownik do wszystkich urządzeń, wszystkich systemów i wszystkich modeli.

Problem narasta gdy w organizacji potrzebna jest pełna synchronizacja pomiędzy wszystkimi urządzeniami i nie można sobie pozwolić by niektóre komputery czy urządzenia były pozbawione dostępu do urządzeń wielofunkcyjnych.

Dlatego właśnie KYOCERA opracowała unikatowy system nazwany uniwersalnym Sterownikiem KX. Jeden sterownik do wszystkich urządzeń i do każdego systemu operacyjnego. KYOCERA jako jedna z niewielu firm sama produkuje swoje urządzenia, co w praktyce oznacza pełną kontrolę nad ich optymalizacją i funkcjonowaniem.

Pozwoliło to też na prowadzenie jednego, wspólnego i uniwersalnego sterownika, który po prostu działa. To jedyny na rynku producent, którego uniwersalny sterownik jest w stanie obsłużyć zarówno nowe maszyny, jak i te sprzed 15 lat. To idealne rozwiązanie dla każdej rozwijającej się organizacji.

Sterownik KX pasuje do każdej serii urządzeń drukujących marki KYOCERA, niezależnie czy jest to drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne.

JAK TO DZIAŁA?

Sterownik KX po prostu działa. Nie ma tu skomplikowanych procedur, konieczności zmiany sterownika z każdym systemem, komputerem czy urządzeniem.
Po prostu zainstaluj uniwersalny sterownik i korzystaj ze swojego urządzenia KYOCERA (1).

NAJWIĘKSZE ZALETY
STEROWNIKA KX

WYGODA – Uniwersalny sterownik oznacza wygodę dla administratorów i użytkowników. Nie ma potrzeby na marnowanie czasu w poszukiwaniu sterownika dopasowanego do urządzenia, kopiarki czy systemu. Wszystko znajduje się w jednym miejscu.

UNIWERSALNOŚĆ – Sterownik KX jest uniwersalny w każdym znaczeniu tego słowa. Oznacza to, że nie tylko pasuje do każdej kopiarki, ale i do każdego systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze.

PONADCZASOWOŚĆ – Nieważne czy Twoje urządzenie KYOCERA jest z najnowszej serii czy ma 15 lat. Sterownik KX jest uniwersalny i współpracuje ze wszystkimi urządzeniami marki KYOCERA.

PRZYSZŁOŚCIOWY – Koniec ze zmartwieniami, czy najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego będzie wspierała urządzenie wielofunkcyjne. Sterownik KX wspiera nawet 15 letnie urządzenia drukujące na najnowszych systemach operacyjnych.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb.