AUTORYZOWANY SERWIS

Jako autoryzowany serwis świadczymy wysokiej jakości naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Usługi w zakresie autoryzowanego serwisu urządzeń marki KYOCERA realizujemy na terenie woj. zachodniopomorskiego oraz regionów przyległych.

ZAKRES SERWISU: w ramach oferty serwisu wykonujemy konserwacje, przeglądy okresowe i wszelkie naprawy laserowych urządzeń drukujących. Zaopatrujemy klientów w części, materiały eksploatacyjne oraz udzielamy wsparcia technicznego w formie audytów i doradztwa w zakresie już posiadanych urządzeń i planowanych inwestycji. Wszelkie usługi świadczymy w ramach umów, kontraktów serwisowych, postępowań przetargowych oraz „na wezwanie” w razie wystąpienia awarii.

ASPEKT PARTNERSTWA: Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów serwisu i informatyków wynika ze zgranego zespołu i partnerskiego podejścia wszystkich współpracowników firmy. Wszyscy nasi serwisanci są aktywnie zaangażowani w tworzenie i rozwój firmy Anmit od przynajmniej kilku do ponad 20 lat. Dzięki temu uzyskujemy niespotykany w innych firmach poziom zaangażowania oraz wysoką kulturę współpracy z Klientami i kontrahentami. Nasi Klienci poza fachowym rozwiązaniem problemu zawsze mogą liczyć na olbrzymią cierpliwość i dokładne wyjaśnienia: nie tylko językiem technicznym, ale również zrozumiałym dla wszystkich osób. Do tego budujemy nasz wizerunek pozytywnym nastawieniem i prawdziwie szczerym uśmiechem.

REAKCJA
Czas reakcji serwisu na zgłoszenie nawet w ciągu 30 minut na podstawie umowy serwisowej
SKUTECZNOŚĆ
Umowa serwisowa gwarantuje uruchomienie maszyny nawet w ciągu 2 godzin
DOŚWIADCZENIE
Od 3 dekad prowadzimy obsługę serwisową laserowych urządzeń drukujących
JAKOŚĆ
Gwarantowana przez autoryzację producenta urządzeń, regularne szkolenia i wieloletnie doświadczenie
WSPARCIE
Kontakt z serwisem przez telefon, e-mail oraz osobiście. Zapewniamy dojazd do klienta i wsparcie mobilne
MONITORING
Zdalne monitorowanie stanu urządzeń oraz napraw

Nasi serwisanci są wyposażeni w najnowocześniejsze narzędzia potrzebne do wykonywania pracy oraz samochód, dzięki czemu każdy jest w pełni samodzielny. Wszyscy uczestniczymy w regularnych szkoleniach w zakresie serwisowania drukarek, kopiarek oraz systemów zarządzania drukiem. Każdy z pracowników serwisu posiada uprawnienia i certyfikaty nadane przez Kyocera oraz innych producentów oprogramowania i urządzeń. Posiadamy różne koncesje i uprawnienia w tym Poświadczenie Bezpieczeństwa w Polsce, UE i NATO w zakresie dostępu do informacji oznaczonych klauzulą poufne i tajne.

Posiadamy duże zaplecze magazynowe części, materiałów eksploatacyjnych oraz całych maszyn zastępczych. Ponadto prowadzimy komputerową historię urządzeń i jesteśmy przygotowani na udzielenie wsparcia technicznego pod numerem infolinii 801 000 741 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej serwis@anmit.pl. Na potrzeby monitorowania stanu realizacji zleceń udostępniamy portal B2B.

Taki model działania firmy, a w szczególności wsparcia serwisowego, gwarantuje naszym Klientom indywidualne podejście, szybką realizację zleceń i najwyższą jakość świadczonych usług. Nieustane działania udoskonalające i rozwijające kompetencje naszego zespołu powodują, że nie tylko nadążamy za obowiązującymi trendami rynkowymi, ale również wyznaczamy je dla naszych partnerów i konkurentów.

Realizujemy serwis urządzeń innych producentów np. Konica Minolta, Ricoh, Canon, Xerox, Toshiba, Nashuatec, Rex Rotary, Develop, Utax, Olivetti, Triumph Adler itp.

OBNIŻ KOSZTY
DRUKOWANIA
NAWET O 30%
Oferujemy dedykowane rozwiązania monitorujące środowisko drukowania
Bez umowy
(interwencyjnie)
Umowa Serwisowa
Umowa Pełnego
Serwisu
Dzierżawa
Urządzenie
Własne Klienta
lub
kupione w Anmit
Własne Klienta
lub
kupione w Anmit
Własne Klienta
lub
kupione w Anmit
Opcjonalne oprogramowanie
Tonery
Części
Usługi i serwis
Wsparcie telefoniczne
Wsparcie e-mail
Wsparcie zdalny pulpit
ROZLICZENIA
Okres umowy w miesiącach od 3 miesięcy
do 120 miesięcy
od 3 miesięcy
do 120 miesięcy
od 6 miesięcy
do 60 miesięcy
Czynsz miesięczny Tak
Rozliczenie za
wykonane wydruki
Tak Tak
Pakiety wydruków
miesięcznie
● Dostarcza Anmit
◌ Opcja płatna ze specjalnymi upustami
Skontaktuj się z nami.
Napisz do nas, a nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie i pomoże dobrać rozwiązanie najlepiej opowiadające Państwa wymaganiom.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów firmy Anmit s.c. poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z firmą Anmit s.c. Administratorem danych osobowych jest Anmit s.c. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Szarotki 3.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w powyższym formularzu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.