Scan Extention Kit

SKANOWANIE Z OCR DO WYSZUKIWALNEGO PDF, DOCX, XLSX i PPTX

Skanujesz wiele dokumentów, umów, arkuszy kalkulacyjnych? Chcesz mieć możliwość wyszukiwania konkretnych treści lub możliwość edytowania skanów? Twój dotychczasowy OCR nie radzi sobie z językiem polskim? Chciałbyś dać możliwość skanowania z OCR wszystkim użytkownikom, a przerażają Cię koszty i ograniczenia licencji standardowych programów? Scan Extention Kit jest odpowiedzią na wszystkie Twoje zmartwienia ze skanowaniem z wykorzystaniem OCR.

…Skanuj z OCR do wyszukiwalnych PDF lub edytowalnych plików pakietu Microsoft Office.

Podstawową funkcjonalnością aplikacji Scan Extention Kit jest skanowanie z OCR do wyszukiwalnego i uniwersalnego pliku PDF. W nowszych urządzeniach marki KYOCERA, ta sama licencja daje zupełnie nowe możliwości. Od teraz możesz również skanować z OCR bezpośrednio do plików pakietu Microsoft Office: Word, Excel oraz Power Point.

Dodatkową zaletą Scan Extention Kit jest rozpoznawanie ponad 100 języków w tym oczywiście języka polskiego. W praktyce oznacza to jeszcze mniej błędów i efektywniejszą pracę bez marnowania czasu na poprawki językowe.

W 2017 KYOCERA wprowadziła również całkowicie nowy silnik OCR, który jest w stanie jeszcze lepiej rozpoznawać tekst i różne elementy skanowanych dokumentów.

CHCESZ
WIĘCEJ
OD OCR?
Obsługa kodów kreskowych, OCR strefowy, wykorzystanie metadanych? Wszystko jest możliwe. Poznaj profesjonalne rozwiązania dedykowane Twoim potrzebom.
JAK TO DZIAŁA?

Posiadając aplikację Scan Extention Kit zainstalowaną na urządzeniu KYOCERA, wystarczy podejść do urządzenia i wybrać format pliku do skanowania wykorzystując OCR (1). Urządzenie samo rozpozna tekst, tabele i zapisze plik w wybranym formacie (2). Gotowy plik zostaje wysłany na komputer w formie załącznika do wiadomości e-mail lub może być zapisany na pamięci przenośnej USB (3).

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

Przekonaj się jak proste i intuicyjne w obsłudze jest oprogramowanie Scan Extention Kit. Skanuj łatwo i szybko, oszczędzając czas, nerwy i pieniądze.

NAJWIĘKSZE ZALETY
SCAN EXTENSION KIT

UNIWERSALNA LICENCJA – Aplikacja Scan Extention Kit zainstalowana jest bezpośrednio na urządzeniu. Skanuj z OCR bez ograniczenia ilości plików, użytkowników i komputerów.

WIELE FORMATÓW – Nowsze urządzenia marki KYOCERA poza uniwersalnymi plikami PDF i PDF/A, obsługują również skanowanie z OCR do programów pakietu Microsoft Office (DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX).

JĘZYK POLSKI – Nowy silnik OCR pozwala na pełne rozpoznawanie języka polskiego, polskich znaków oraz ponad 100 innych języków.

PROSTA OBSŁUGA – Oprogramowanie Scan Extention Kit jest proste i intuicyjne w obsłudze. Ciesz się profesjonalnymi rozwiązaniami, oszczędzającymi czas i niepotrzebne nerwy.

ZAAWANSOWANE PLIKI PDF – Z poziomu urządzenia masz możliwość określenia rodzaju pliku PDF, kompresji danych oraz ich szyfrowania. Możesz też zabezpieczyć dokument hasłem, jeszcze przed wysłaniem go do miejsca docelowego.

BEZ SERWERA – Scan Extention Kit, jest uniwersalnym rozwiązaniem dla organizacji, które chcą uniknąć kosztów związanych z potrzebą posiadania własnego serwera w sieci.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb.