Oprogramowanie

ZACZNIJ
OSZCZĘDZAĆ

Czy wiesz, że w małych i średnich przedsiębiorstwach koszty wynikające z produkcji, zarządzania i dystrybucji dokumentów mogą wynosić nawet 3% przychodów rocznie? Korzystając z naszych usług, możesz obniżyć koszta związane z drukowaniem nawet o 30%!

T

woje urządzenie wielofunkcyjne Kyocera pozwala na wiele więcej niż drukowanie i skanowanie. Zastosowanie specjalistycznego oprogramowania, może znacznie usprawnić pracę w Twojej firmie. Lata doświadczenia pozwoliły wprowadzić nam dedykowane programy dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Niezależnie czy potrzebujesz dodatkowej ochrony danych, personalizacji profili użytkowników czy funkcji zaawansowanego raportowania, nasi specjaliści zawsze dobiorą odpowiedni program z naszej bazy AnmitSOFT. Dla ułatwienia komunikacji, wprowadziliśmy trzy główne kategorie naszych produktów.

Redukcja kosztów wydruku w każdej organizacji. Specjalnie dopasowane oprogramowanie może przejąć funkcje zaawansowanego raportowania, rozliczania działów czy kontroli dostępu do urządzeń jak i ich funkcji.
Bezpieczeństwo danych w sieci to podstawa również przy urządzeniach wielofunkcyjnych. Pomożemy zachować kontrolę nad danymi wrażliwymi i zapewnimy bezpieczeństwo wydruku wprowadzając autoryzację użytkowników, identyfikację zadanych prac czy szyfrowanie.
Uproszczenie procesu wydruku i skanowania dokumentów. Personalizacja profilu użytkownika, druk podążający czy wydruki bezpośrednio ze smartfona, zdecydowanie poprawią organizację pracy w przedsiębiorstwie.
Print&Follow
Print&Follow

Wydruk podążający

Mobile Print
Mobile Print

Wydruk mobilny i bezsterownikowy

PinPoint Scan 3
PinPoint Scan 3

Profile skanowania

Scan Extention Kit
Scan Extention Kit

Skanowanie z OCR do PDF, DOCX, XLSX i PPTX

MyQ
MyQ

Personalizacja panelu użytkownika

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowników i dokumentów

PRESCRIBE
PRESCRIBE
KYOCERA Golf
KYOCERA Golf
HyPAS
HyPAS

Hybrydowy system do wykorzystania aplikacji

Command Center RX
Command Center RX
Sterownik KX
Sterownik KX
DualScan
DualScan
Teaching Assistant
Teaching Assistant

Automatyczne sprawdzanie testów

INTELIGENTNY OCR
INTELIGENTNY OCR
Szyfrowanie danych
Szyfrowanie danych
Dokumenty ze słowami kluczowymi
Dokumenty ze słowami kluczowymi
Archiwizacja wszystkich prac
Archiwizacja wszystkich prac
Identyfikacja zadanych prac
Identyfikacja zadanych prac
Autoryzacja użytkowników
Autoryzacja użytkowników
Limity druku
Limity druku
Rozliczanie wydruków prywatnych
Rozliczanie wydruków prywatnych
Rozliczanie wydruków prywatnych
Rozliczanie wydruków prywatnych
01.
Kontakt i spotkanie
Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby. Nasi specjaliści przedstawią wszystkie możliwości rozwiązań i zastosowania oprogramowania w Twojej organizacji.
02.
Wybór i instalacja
Zdecyduj pomiędzy szeregiem spersonalizowanych opcji i przekonaj się o ofercie dopasowanej do Twoich potrzeb. Zainstaluj oprogramowanie lub zleć to naszym ekspertom.
03.
Wygoda i spokój
Ciesz się z wygody i obsługi urządzań KYOCERA z oprogramowaniem, które jest tak indywidualne jak Ty. Wznieś swoją organizację na nowy poziom.
Skontaktuj się z nami.
Napisz do nas, a nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie i pomoże dobrać rozwiązanie najlepiej opowiadające Państwa wymaganiom.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów firmy Anmit s.c. poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z firmą Anmit s.c. Administratorem danych osobowych jest Anmit s.c. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Szarotki 3.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w powyższym formularzu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.