Zaawansowane raportowanie

Istnieje wiele sposobów na przygotowanie szczegółowych raportów związanych z obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie. W zależności od potrzeb, można monitorować wiele różnych aspektów od ilości drukowanych stron, obciążenia konkretnych maszyn czy nawet wykorzystanie urządzeń przez konkretnych użytkowników.

…Obniż koszty i wykorzystaj pełen potencjał swojego parku maszynowego.

Aplikacje do zaawansowanego raportowania, pozwalają też na generowanie szczegółowych raportów cofając się do dowolnego miejsca w historii. Dodatkowo raporty mogą być generowane z podziałem na działy, zespoły, a nawet w miasta czy regiony jeśli cała organizacja jest obsługiwana przez jeden system.

Zaawansowane raportowanie nie ma jedynie na celu kontrolowanie i monitorowanie użytkowników. Sprawne wykorzystanie statystyk i raportów ma pozytywny wpływ na organizację pracy oraz redukcję marnowanego czasu.

JAK TO WYKORZYSTAĆ?

Zaawansowane raportowanie można wykorzystywać na wiele sposobów. Przedstawiamy najważniejsze z nich.

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Z analiz małych i średnich przedsiębiorstw wynika, że koszty wynikające z produkcją i zarządzaniem dokumentami, mogą sięgać nawet do 3% przychodów rocznie. Zaawansowane raportowanie, pozwoli określić dokładny koszt druku w organizacji biorąc pod uwagę rodzaje wykorzystywanych urządzeń, ich obciążenie oraz nakładów pracy jakie przypadają na wybrane grupy użytkowników.

WYKORZYSTANIE URZĄDZEŃ

Nieraz może się zdarzyć, że przedsiębiorstwo wyposażone nawet w najlepszy sprzęt może nie wykorzystywać jego potencjału lub przeciążać inne urządzenia, generując tym sposobem dodatkowe koszty eksploatacji. Zaawansowane raportowanie pozwala ustalić realne wykorzystanie urządzeń, ich obciążenia i awaryjność. Dzięki temu można podejmować świadome decyzje o zakupie bądź modernizacji sprzętu, poparte faktami.

DOSTĘP MOBILNY

Możliwość analizy i monitoringu informacji zebranych przez systemy zaawansowanego raportowania pozwalają działać szybko i skutecznie, bez konieczności osobistych kontroli, które generują dodatkowe koszty. Dodatkowo, firmy które wykonały pełen audyt obiegu dokumentów w swojej firmie mogą się pochwalić oszczędnościami nawet w wysokości 30%.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb.