KYOCERA Golf

Nic dodać, nic ująć

Grałeś kiedyś w golfa… na kopiarce? Teraz to możliwe! KYOCERA Golf to pokaz możliwości jaki oferuje zaawansowany system operacyjny HyPass, zainstalowany w wybranych modelach marki KYOCERA.

…W zabawny sposób przekonaj się o nieskończonych możliwościach systemu HyPass.

Zrób sobie przerwę i sprawdź czy jesteś w stanie trafić do dołka za pierwszym razem. Wykorzystaj kolorowy wyświetlać urządzenia, przyjmij odpowiednią pozycję, uwzględnij wiatr i przekonaj innych, że jesteś mistrzem zielonego pola.

JAK TO DZIAŁA?

Kliknij by pobrać grę KYOCERA Golf. Zgraj pobrane pliki na zewnętrzną pamięć USB. Zainstaluj grę bezpośrednio na urządzeniu (1). Zwołaj pilne zebranie zespołu (2). Przekonajcie się kto jest mistrzem zielonego pola! (3).

NAJWIĘKSZE ZALETY GRY
KYOCERA GOLF

POKAZ MOCY – KYOCERA Golf pokazuje jak wiele rzeczy można uzyskać dzięki systemowi HyPass.

SPOSÓB NA PRZERWĘ – Kiedy ostatnim razem zaprosiłeś kogoś na partyjkę golfa na kopiarce?

PRZEGLĄDARKA WWW – Czekasz przy kopiarce na swoje druki? Sprawdź pogodę, zerknij na naszą stronę, albo zamów pachnącą pizzę bezpośrednio z wyświetlacza urządzenia, korzystając z przeglądarki WWW.

OBALAMY MITY – Zdajemy sobie sprawę jak kusząca jest szyba skanera. Zamiast skanowania części ciała i narażania swojego zdrowia i dumy, proponujemy partyjkę golfa. Prosto, bezpiecznie i w ubraniu.

BEZPIECZEŃSTWO – Gra KYOCERA Golf, jest naprawdę prosta i szybka. Nie musisz się martwić, że zablokuje urządzenie lub za bardzo wciągnie któregoś z pracowników. Kilka uderzeń kijem na polu golfowym wystarczy by zrelaksować się po stresującym spotkaniu.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI – Popuść wodzę fantazji i wymyśl jaką aplikację lub funkcjonalność potrzebowała by Twoja organizacja. Wyślij do nas propozycję, a skontaktujemy się z Tobą czym prędzej by spełnić Twoje marzenia.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb.