Command Center RX

Twoje urządzenie wielofunkcyjne jest nieodzownym członkiem Twojej drużyny i ważnym elementem funkcjonującej organizacji. Sprawność i kontrola nad jej właściwościami jest więc niezwykle ważna. Nadzorowanie większego parku maszyn potrafi być czasochłonnym wyzwaniem. Każdorazowy przestój w pracy może powodować zaburzenie w działalności firmy. Istnieje jednak sposób by kontrolować wszystko z jednego miejsca.

…webowy interfejs, który pozwala mieć kontrolę nad wszystkimi urządzeniami podpiętymi do sieci.

Command Center RX to webowy interfejs który pozwala mieć kontrolę nad wszystkimi urządzeniami podpiętymi do sieci. To narzędzie niezwykle ważne dla administratorów, którzy na bieżąco mogą monitorować stan tonerów, papieru oraz stan samego urządzenia. Command Center RX, może również służyć do szybkiego i bezpośredniego pobrania najnowszych sterowników.

Sam interfejs może być również przydatny dla samych użytkowników. Command Center umożliwia utworzenia kont dla poszczególnych osób z nadaniem loginu oraz hasła oraz dostępem do różnych uprawnień. Jednym z nich może być na przykład dostęp do dedykowanego Document Boxu – czyli przechowalni dokumentów.

Funkcja ta może być szczególnie korzystna w sytuacji prac całego zespołu osób nad danym projektem, gdzie każdy z użytkowników ma dostęp do banku plików powiązanych z urządzeniem wielofunkcyjnym.

Interfejs webowy oprogramowania łączy się z urządzeniem poprzez bezpieczny protokół HTTPS – dbając o bezpieczeństwo przepływu dokumentów.

Command Center RX jest dostępny dla wszystkich nowych urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych marki KYOCERA.

JAK TO DZIAŁA?

Użytkownik loguje się do urządzenia wielofunkcyjnego poprzez adres IP (1). Od tej chwili można zalogować się do dodatkowego panelu administracyjnego, tworzyć użytkowników i sprawdzać status urządzenia.

NAJWIĘKSZE ZALETY
Command Center RX

BEZ OPŁAT – Licencja na Command Center RX jest zawarta wraz z każdym nowym urządzeniem KYOCERA.

MOŻLIWOŚCI – Command Center RX pozwala na kontrolowanie statusu urządzenia, jak i daje możliwości dla wybranych użytkowników poprzez np. dostęp do skrzynki Document Box.

PERSONALIZACJA – Command Center RX, ma możliwość dodawania nieograniczonej ilości użytkowników o różnych uprawnieniach.

PROSTA OBSŁUGA – Obsługa Command Center RX odbywa się w pełni w języku polskim.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb.